HAHN Gasfedern Україна

Ми з 2010 року– офіційний представник компанії HAHN Gasfedern GmbH в Україні і постачаємо в Україну всю лінійку газонаповнених пружин (газонаповнених амортизаторів) преміального класу, виробництва HAHN Gasfedern. За цей період нами було поставлено велику кількість газонаповнених пружин для багатьох українських підприємств різноманітних галузей промисловості. За ці роки ми стали справжніми профі в галузі газонаповнених пружин. Без сумніву ми кращі в Україні, у всьому, що стосується газонаповнених пружин.

На сьогоднішній день  компанія HAHN Gasfedern виробляє 17 різних серій газонаповнених пружин зі звичайної сталі та нержавіючої сталі марок V2A (AISI 304) й V4A (AISI 316). Лінійка продукції HAHN Gasfedern складає більше 5 мільйонів варіантів газпружин. HAHN Gasfedern є світовим лідером в сфері виготовлення газонаповнених пружин для яхтобудівної промисловості.

Ми виконуємо індивідуальні замовлення на виробництві розміщеному в м. Айхвальд (Німеччина).

Hahn Gasfedern GmbH- німецька компанія, заснована в 1960 році, є лідером на ринку в області розробки і виробництва газових пружин стиснення, пружин розтягування, газонаповнених пружини подвійного ходу, запружин, що фіксуються. Компанія розробляє і випускає інноваційні продукти, користуючись багаторічним досвідом, безліччю ноу-хау і патентів, застосовуючи найсучасніше обладнання.


Компанія Hahn Gasfedern заснована Гюнтер Ханом 1 жовтня 1960 року в Есслінгене і на початку своєї діяльності займалася виробництвом прецизійних токарних деталей, однак лише через шість років Гюнтер Хан вже отримує свій перший контракт на виробництво газових пружин для меблевої промисловості. Далі асортимент продукції компанії постійно розширюється і в 1974 році компанія вже є виробником газових пружин для компаній Neoplan, Roto Frank і Deutz. У 1988 році розпочато виробництво перших в світі нержавіючих газових пружин для яхтобудівної індустрії. У 1999 році компанія проходить сертифікацію на відповідність стандартам DIN ISO 9001: 2000. У 2013 році компанія Hahn Gasfedern стає частиною групи SKF і в цьому ж році отримує сертифікат DIN ISO 14001: 2000.

HAHN Gasfedern являється виробником найменшої газонаповненої пружини в світі та лідером ринку в секторі виробництва газонаповнених амортизаторів (пружин) з нержавіючої сталі та газових пружин спеціальних модифікацій, таких як двухходові газонаповнені пружини (doublestroke) та телескопічні газонаповнені пружини. HAHN Gasfedern виробляє також інноваційні доводчики дверей SDD