Продукція HAHN Gasfedern, Stabilus, ACE, Fabreeka

Газонаповнені пружини в Україні

Конструювання та виготовлення газонаповнених пружин

Ми здійснюємо індивідуальне конструюваня газонаповнених пружин. На потужностях європейських виробників виготовляємо аналоги газпружин: AL-KO, ApsoVib, Airrax, Bansbach, Efeggi Brevetti, Ferron, Krosno, Kesseböhmer, Lesjöfors, Novotec, Stobo, Suspa Liftline, Titgemeyer Geto Lift, Vapsint та інших.

Газонаповнені пружини HAHN Gasfedern

Компанія HAHN Gasfedern виробляє 17 різних серій газонаповнених пружин зі звичайної сталі та нержавіючої сталі V2A (AISI 304) й V4A (AISI 316). Модульна система продукції HAHN Gasfedern складає більш ніж 5 мільйонів варіантів.

HAHN Gasfedern являється виробниками найменшої газової пружини в світі та лідером ринку в секторі виробництва газонаповнених амортизаторів (пружин) з нержавіючої сталі та газових пружин спеціальних модифікацій, таких як двохходові газонаповнені пружини (doublestroke) та телескопічні газонаповнені пружини.

Спектр продукції, що випускається охоплює газонаповнені пружини (амортизатори, газліфти), що працюють на стискання та розстискання, пружини, що блокуються різноманітних розмірів та компоновок. Компанія HAHN Gasfedern готова виготовити не стандартні газонаповнені пружни за спеціальним замовленням в найкоротші терміни від 1 штуки.

  • Газонаповнені пружини, що працюють на стискання й виготовляються як зі звичайної сталі так і сталі марок V2A (AISI 304) та V4A (AISI 316).
  • Газонаповнені пружини, що працюють на розстискання, працюють в зворотньому принципі, в порівнянні з газонаповненими пружинами, що працюють на стискання. Газпружини виготовляються зі сталі, а для медичної, фармакологічної, хімічної, продовольчої сфер промисловості, а також яхто будування- з нержавіючої сталі марок V2A (AISI 304) та V4A (AISI 316).
  • Газонаповнені пружини, що блокуються, використовуються там де необхідна фіксація пружини в будь якому положенні та наступне повернення в початкову позицію.
  • Двохходові газонаповнені пружини складаються з двох циліндрів, що в два рази збільшують зусилля. Можуть бути виготовлені зі звичайної сталі, та нержавіючої сталі марок V2A (AISI 304), V4A (AISI 316).
  • Елементи гальмування
  • З’єднувальні елементи (наконечники),для оптимального монтажу газонаповнених пружин HAHN Gasfedern.
  • Фурнітура для газонаповнених пружин. В залежності від матеріалу з якого виготовлена Ваша газонаповнена пружина, а також сфери застосування ми пропонуємо Вам прекрасне рішення- з`з’єднувальну фурнітуру для газонаповнених пружин.

 

Газонаповнені пружини STABILUS 

HAHN Gasfedern є частиною Stabilus Group з 2016 року. Лінійка запружин Stabilus IndustryLine розширює пропозицію продуктів і послуг. Вся продукція розроблена, вироблена та постачається відповідно до найвищих стандартів якості.  

Запитуйте в нас будь- які газонаповнені пружини STABILUS.  Широка лінійка та пряме постачання з Європи. На відміну від HAHN Gasfedern пропозиція Stabilus передбачає наявність готової продукції на складі, що значно прискорює постачання стандартних газонаповнених пружин.

Газонаповнені пружини та продукти демпфування ACE

ACE- лідер на ринку послуг для всього, що пов’язано з промисловими амортизаторами, газовими пружинами, масляними гальмами, гасителями вібрації, гасителями аварійної зупинки та інноваційними рішеннями в технологіях амортизації та віброізоляції. Запитуйте в нас продукцію компанії ACE Stossdämpfer GmbH.