Газонаповнені пружини HAHN Gasfedern

Компанія HAHN Gasfedern виробляє 17 різних серій газонаповнених пружин зі звичайної сталі та нержавіючої сталі V2A (AISI 304) й V4A (AISI 316). Модульна система продукції HAHN Gasfedern складає більш ніж 5 мільйонів варіантів.

HAHN Gasfedern являється виробниками найменшої газової пружини в світі та лідером ринку в секторі виробництва газонаповнених амортизаторів (пружин) з нержавіючої сталі та газових пружин спеціальних модифікацій, таких як двохходові газонаповнені пружини (doublestroke) та телескопічні газонаповнені пружини.

Типи газонаповнених пружин та супутньої продукції:

  • Газонаповнені пружини, що працюють на стискання й виготовляються як зі звичайної сталі так і сталі марок V2A (AISI 304) та V4A (AISI 316).
  • Газонаповнені пружини, що працюють на розстискання, працюють в зворотньому принципі, в порівнянні з газонаповненими пружинами, що працюють на стискання. Газпружини виготовляються зі сталі, а для медичної, фармакологічної, хімічної, продовольчої сфер промисловості, а також яхто будування- з нержавіючої сталі марок V2A (AISI 304) та V4A (AISI 316).
  • Газонаповнені пружини, що блокуються, використовуються там де необхідна фіксація пружини в будь якому положенні та наступне повернення в початкову позицію.
  • Двохходові газонаповнені пружини складаються з двох циліндрів, що в два рази збільшують зусилля. Можуть бути виготовлені зі звичайної сталі, та нержавіючої сталі марок V2A (AISI 304), V4A (AISI 316).
  • Елементи гальмування
  • З’єднувальні елементи (наконечники)для оптимального монтажу газонаповнених пружин HAHN Gasfedern.
  • Фурнітура для газонаповнених пружин. В залежності від матеріалу з якого виготовлена Ваша газонаповнена пружина, а також сфери застосування ми пропонуємо Вам прекрасне рішення- з`з’єднувальну фурнітуру для газонаповнених пружин.

Перейти до замовлення газонаповнених пружин