Доводчики розсувних дверей

Газонаповнені пружини в Україні

SDD (Sliding Door Dampfer) та SDG (Sliding Door Gasspring) – демпфери для розсувних дверей– це абсолютно новий продукт від компанії HAHN Gasfedern. 

Доводчик дверей SDD/SDG- це розсувний демпфер для дверей та вікон. Доводчик від HAHN Gasfedern представляє собою новаторську пружину. 

Доводчики дверей SDD/SDG HAHN Gasfedern не мають собі рівних, особливо для важких дверей, вікон та ящиків. Система обладнана доводчиком SDD/SDG дозволяє м’яко проводити закриття розсувних дверей, незважаючи на велику вагу.

Пропоноване обладнання призначене для плавного закривання і м’якого демпфірування розсувних дверей, або подібних рішень, пов’язаних з лінійним переміщенням компонентів вагою від 40 до 400 кг. Газові пружини для розсувних дверей є нашим продуктом стартового рівня, на базі якого можна вільно експериментувати і рухатися далі!

Сфера застосування доводчиків дверей SDD/SDG HAHN Gasfedern: двері технологічних приміщень, скляні двері терас, розсувні вікна, меблі.

Доповнюючи собою сімейство продуктів SD (розсувні двері), компоненти SDG забезпечують надійне гальмування, при цьому перешкоджаючи відкочування масивних дверей назад. Незважаючи на невисоку вартість, SDD є новітнім продуктом, розробленим для точного і контрольованого уповільнення і закривання розсувних дверей. Стартом виробництва SDD демпферов ми виводимо на ринок по-справжньому інноваційний продукт в своєму сегменті.

Параметри і функціональність

SDD забезпечує плавне і надійне демпфірування, навіть в разі управління дуже важкими дверима, вікнами, ширмами і т.п. вагою від 40 до 400 кг. Ексклюзивний дизайн і універсальність параметрів, необхідних для управління рухом масивних елементів вагою понад 100 кг, роблять лінійку SDD затребуваною у багатьох виробничих сферах. Не залежно від швидкості або ваги дверей, у нас вже є комплект SDD, що підходить саме для Вас!

SD демпфер – це компонент, що поєднує в собі властивості двох газових пружин і одного масляного амортизатора (демпфера). В результаті ми отримуємо:м’який прийом двері в крайньому відкритому положенні (в доці), плавне гальмування, безшумне закриття. Завдяки наявності додаткових конструктивних пазів на кінцях, монтаж став простішим та зручнішим.

Інноваційний доводчик дверей SDD/SDG від компанії HAHN Gasfedern відмічено нагородою Red Dot Design 2015 й розміщено в Red Dot Museum в м. Ессен (Німеччина).

Для замовлення доступні наступні варіанти доводчиків дверей SDD:

  • SDD/SDG 04-12. Навантаження: 40-80 кг. Довжина установки: 286 або 318 мм. Шток: нержавіюча сталь. Колба: UV покриття.
  • SDD/SDG 04-12. Навантаження: 40-80 кг. Довжина установки: 286 або 316 мм. Шток: нержавіюча сталь. Колба: нержавіюча сталь.
  • SDD/SDG 06-15. Навантаження: 80-150 кг. Довжина установки: 420 або 452 мм. Шток: нержавіюча сталь. Колба: UV покриття.
  • SDD/SDG 06-19. Навантаження: 140-250 кг. Довжина установки: 420 або 452 мм. Шток: нержавіюча сталь. Колба: UV покриття.
  • SDD/SDG 08-23. Навантаження: 200-400 кг. Довжина установки: за запитом. Шток: нержавіюча сталь. Колба: UV покриття.

Завантажити рекомендації, щодо встановлення SDD/SDG 04-12