Умови роботи

Газонаповнені пружини в Україні

1. Загальні умови

1.1. Нижченаведені умови регулюють роботу HAHN Gasfedern в Україні (надалі – «Продавець») з Замовником. Замовник здійснюючи замовлення чи/або покупку в Продавця погоджується з нижче наведеними умовами. Інші умови на які не було надано письмову згоду, є для Продавця не обов’язковими.

2. Умови оплати та відвантаження

2.1. Продавець здійснює відвантаження товару Замовнику на умовах 100% передплати, після надходження передплати на розрахунковий рахунок  Продавця, згідно виставленого рахунку.
2.2. Прийом замовлення на постачання позицій, проводиться тільки після надходження 100% передплати за замовлення.
2.3. Після здійснення передплати відмова від постачання товару не приймається, а передплата не повертається.

3. Термін постачання 

3.1. Термін постачання відраховується від дати надходження оплати (передплати) на розрахунковий рахунок Продавця.
3.2. Термін постачання, вказаний на інтернет-сторінці, або названий в підтвердженні замовлення чи при виставленні рахунку- фактури не є твердо встановленим та гарантованим, а вказує на орієнтовну дату постачання. Не виконання цього терміну постачання не вважається затримкою терміну постачання. Термін постачання може бути збільшено в разі виникнення виробничих чи інших непередбачуваних причин.

4. Відвантаження товару та відправка по Україні

4.1. Доставка по Україні здійснюється сторонніми службами доставки, якщо не обговорено інше.
4.2. Замовник самостійно несе витрати за доставку, або вони можуть бути включені в рахунок, після узгодження сторін.
4.3. Продавець не несе відповідальність за несвоєчасну доставку товару по Україні, яка виникла з вини компанії- перевізника, а також інші незручності, матеріальні чи моральні збитки, що виникли через це.
4.4. При відправці товару ризик переходить на Замовника, після передачі товару особі, яка здійснює транспортування по Україні. Продавець не несе відповідальність за пошкодження, знищення чи втрату відвантаженого товару, що виникла з вини компанії – перевізника.
4.5. Замовник зобов’язаний перевірити цілісність товару в присутності представника компанії- перевізника.
4.6. Оформлення транспортної страховки здійснюється Продавцем за замовчуванням на повну вартість відвантаженого товару та за рахунок Покупця, якщо це не обумовлено іншими домовленостями.

5.  Відповідність товару, перевірка комплектності та повернення

5.1. Продавець приймає претензії, щодо комплектації товару та його відповідності замовленню протягом трьох календарних днів, від дати надходження товару на регіональний склад компанії – перевізника. Підтвердженням дати доставки являється дата доставки, що вказана в товарно- транспортній накладній. Після закінчення цього терміну претензії, щодо комплектності та відповідності не приймаються й не розглядаються.
5.2. Кондиційний товар, що постачається, не підлягає обміну та поверненню.

6. Гарантії та відповідальність

6.1. Гарантія діє лише у випадку монтажу з використанням належного інструменту та у відповідності інструкції з монтажу.
6.2. Продавець залишає за собою право на встановлення термінів, щодо розгляду виконання гарантійних зобов’язань в кожному окремому випадку.

7. Обмеження, щодо використання матеріалів та інші умови

7.1. Авторські права на матеріали, що розміщено на інтернет- сторінці http://hahn-gasfedern.com.ua належать HAHN Gasfedern в Україні та HAHN Gasfedern GmbH. Ніякі матеріали з інтернет- сторінки http://hahn-gasfedern.com.ua, не можуть бути скопійовані, збережені, передані без згоди HAHN Gasfedern GmbH, або представника компанії в Україні. Будь яке заборонене використання матеріалів, що розміщені на вказаних сторінках є порушенням авторських прав та інших законів.
7.2. Торгівельний знак (знак на товари та послуги, торгова марка) HAHN Gasfedern є зареєстрованими торговим знаком, що належить HAHN Gasfedern GmbH.
7.3. Матеріали і послуги цього сайту надаються як є без будь-яких гарантій. Точність та повнота матеріалів, програм і послуг, що надаються на сайті http://hahn-gasfedern.com.ua не є гарантованою. Зміни можуть бути внесені в будь-який час без попереднього повідомлення. HAHN Gasfedern в Україні ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку (упущена вигода), даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.